Lijst van keuringsresultaten:
Klik op de titels hieronder om dadelijk naar de betreffende uitslagen te gaan!
SHOW JESSEREN 20 mei 2023
Jury: A. Groeneveld en C. Plomp
Klik hier om de foto's te bekijken.
In onderstaande lijst de kampioenen.
Download de catalogus met alle details en uitslagen
Klik hier om de foto's te bekijken.
In onderstaande lijst de kampioenen.
Download de catalogus met alle details en uitslagen
uitslag Rubriek 1: Boklammeren
1 Mink vd Steenblookhoeve O23.043 M. Grosemans
2 Merlijn vh Schipdonk A23.015 M. Vandervennet
3 Morris vd Lindenkant A23.009 P. Soontjens
4 Messie vh Heieinde NN23-043 F. Raeymaekers
Rubriek 2: Boklammeren
1 RK Olav v 't Reigershof O23.026 E. Wesselink
2 Otte v 't Reigershof O23.025 A. Meiresonne
3 Koen vd Wachthoeve ZW23-003 J. Van Eck
4 Max vh Heieinde A23.006 F. Raeymaekers
5 Unar Scott B23.035 G. Bosmans
Rubriek 3: Boklammeren
1 DK Thorgan vd Vossenpoel L23.006 E. Wesselink
2 Thibeau vd Vossenpoel L23.001 A. Billen
3 Scooby vd St. Rochus Hoeve B23.023 U. Smets
4 Mil vh Heieinde A23.002 F. Raeymaekers
Rubriek 4: Jeugbokken
1 K Ombre vh Schipdonk O22.033 F. Raeymaekers
2 RK Lodewijk vh Heieinde A22.004 F. Raeymaekers
Rubriek 5: Geitlammeren
1 Mona vh Heieinde A23.010 F. Raeymaekers
2 Mirthe vd Steenblookhoeve L23.018 M. Grosemans
3 Melijne vh Schipdonk O23.042 F. Raeymaekers
4 Tessa vd Vossenpoel L23.009 A. Billen
Rubriek 6: Geitlammeren
1 Twiggy vd Vossenpoel L23.008 A. Billen
2 Marrit vd Lindenkant A23.016 P. Soontjens
3 Kaat vh Alpinohof O23.002 S. Vandeputte
4 Stella vd St. Rochus Hoeve B23.031 U. Smets
Rubriek 7: Geitlammeren
1 Odien v 't Reigershof O23.028 A. Meiresonne
2 Kamille vd Wachthoeve ZW23-004 J. Van Eck
3 Kato vh Alpinohof O23.003 S. Vandeputte
4 Mieke vh Heieinde A23.007 F. Raeymaekers
5 Rosie vd Remskeshoeve B23.048 G. Rems
6 Selena vd St. Rochus Hoeve B23.027 U. Smets
Rubriek 8: Geitlammeren
1 Maud vd Steenblookhoeve L23.015 M. Grosemans
2 Katja vd Wachthoeve ZW23-002 J. Van Eck
3 Katrien vh Alpinohof O23.001 S. Vandeputte
4 Mia vh Heieinde A23.005 F. Raeymaekers
5 Marie-Jo vd Lindenkant A23.014 P. Soontjens
6 Crullie v 't Kruisemhofke O23.035 J. VDBossche
Rubriek 9: Geitlammeren
1 RK Maura vd Steenblookhoeve L23.014 M. Grosemans
2 Tamara vd Vossenpoel L23.007 A. Billen
3 Fleur vd Veldhoeve ON23-068 E. Wesselink
4 Marie-Jeanne vd Lindenkant A23.013 P. Soontjens
5 Meetie vh Heieinde A23.004 F. Raeymaekers
Rubriek 10: Geitlammeren
1 K Mila vd Steenblookhoeve L23.016 M. Grosemans
2 Oona v 't Reigershof O23.023 A. Meiresonne
3 Fenna vd Veldhoeve ON23-065 E. Wesselink
4 Tanita vd Vossenpoel L23.005 A. Billen
5 Sophie vd St. Rochus Hoeve B23.024 U. Smets
Rubriek 11: Geitlammeren
1 Tiany vd Vossenpoel L23.004 A. Billen
2 Femke vd Veldhoeve ON23-066 E. Wesselink
3 Merel vd Steenblookhoeve L23.013 M. Grosemans
4 Mit vh Heieinde A23.001 F. Raeymaekers
5 Up To You Scott B23.033 G. Bosmans
Rubriek 12: Jeugdgeiten
1 DK Black Swan vd Dunberg B22.047 A. Coel
2 RK Nisje v 't Reigershof O22.015 A. Meiresonne
3 Lena vh Heieinde A22.018 F. Raeymaekers
4 Silke vd Vossenpoel L22.017 A. Billen
5 Luna vd Steenblookhoeve L22.009 M. Grosemans
Rubriek 13: Jeugdgeiten
1 Lana vh Heieinde A22.017 F. Raeymaekers
2 Saartje vd Vossenpoel L22.016 A. Billen
3 Too Much Scott B22.034 G. Bosmans
4 Lore vd Steenblookhoeve L22.008 M. Grosemans
5 Melissa vh Schipdonk O22.035 M. Vandervennet
6 Odilea vd Keppeblomme O22.025 D. Dumeez
Rubriek 14: Jeugdgeiten
1 Queenie vd Remskeshoeve B22.041 G. Rems
2 Nette v 't Reigershof O22.007 A. Meiresonne
3 Lotte vd Steenblookhoeve L22.004 M. Grosemans
4 Lara vd Steenblookhoeve L22.005 M. Grosemans
5 Odette 1 vd Keppeblomme O22.023 D. Dumeez
6 Jeanne vh Alpinohof O22.003 S. Vandeputte
7 Jill vd Wachthoeve WAR007 J. Van Eck
Rubriek 15: Jongere geiten
1 K Dina vd Veldhoeve OAP071 E. Wesselink
2 RK Rani vd Vossenpoel L21.020 A. Billen
3 Layla vd Elsenburg HAP038 A. Coel
4 Dejana vd Veldhoeve OAP076 E. Wesselink
5 Patsy vd St. Rochus Hoeve B21.050 U. Smets
6 Ivory vd Wachthoeve WAP048 J. Van Eck
7 Krista vh Heieinde A21.011 F. Raeymaekers
Rubriek 16: Jongere geiten
1 Ursula vh Hemelveld B21.014 D. Dumeez
2 Pixie vd Remskeshoeve B21.010 G. Rems
3 Rita vd Vossenpoel L21.019 A. Billen
4 Kitty vd Steenblookhoeve L21.001 M. Grosemans
5 Katrien vh Heieinde A21.005 F. Raeymaekers
6 Paulien vd St. Rochus Hoeve B21.049 U. Smets
Rubriek 17: Oudere geiten
1 K Lea vd Pijpjes NAO257 U. Smets
2 Jeanine vh Heieinde A20.009 F. Raeymaekers
3 Pompidou Scott B19.040 G. Bosmans
4 Linda v 't Reigershof O20.035 A. Meiresonne
5 Kira v 't Reigershof O19.015 A. Meiresonne
Rubriek 18: Oudere geiten
1 RK Kara v 't Reigershof O19.014 A. Meiresonne
2 Bonnie vd Kruisberg OAN175 E. Wesselink
3 Pipet Scott B19.038 G. Bosmans
4 Metta vd Remskeshoeve B18.037 G. Rems
5 Lena 2 vd Keppeblomme O19.033 D. Dumeez
Rubriek 19: Veteranengeiten
1 K Hallelujah vd Wolfhaag WAJ019 A. Meiresonne
2 RK Godin vd Elsenburg HAK089 A. Coel
1 Mink vd Steenblookhoeve O23.043 M. Grosemans
2 Merlijn vh Schipdonk A23.015 M. Vandervennet
3 Morris vd Lindenkant A23.009 P. Soontjens
4 Messie vh Heieinde NN23-043 F. Raeymaekers
Rubriek 2: Boklammeren
1 RK Olav v 't Reigershof O23.026 E. Wesselink
2 Otte v 't Reigershof O23.025 A. Meiresonne
3 Koen vd Wachthoeve ZW23-003 J. Van Eck
4 Max vh Heieinde A23.006 F. Raeymaekers
5 Unar Scott B23.035 G. Bosmans
Rubriek 3: Boklammeren
1 DK Thorgan vd Vossenpoel L23.006 E. Wesselink
2 Thibeau vd Vossenpoel L23.001 A. Billen
3 Scooby vd St. Rochus Hoeve B23.023 U. Smets
4 Mil vh Heieinde A23.002 F. Raeymaekers
Rubriek 4: Jeugbokken
1 K Ombre vh Schipdonk O22.033 F. Raeymaekers
2 RK Lodewijk vh Heieinde A22.004 F. Raeymaekers
Rubriek 5: Geitlammeren
1 Mona vh Heieinde A23.010 F. Raeymaekers
2 Mirthe vd Steenblookhoeve L23.018 M. Grosemans
3 Melijne vh Schipdonk O23.042 F. Raeymaekers
4 Tessa vd Vossenpoel L23.009 A. Billen
Rubriek 6: Geitlammeren
1 Twiggy vd Vossenpoel L23.008 A. Billen
2 Marrit vd Lindenkant A23.016 P. Soontjens
3 Kaat vh Alpinohof O23.002 S. Vandeputte
4 Stella vd St. Rochus Hoeve B23.031 U. Smets
Rubriek 7: Geitlammeren
1 Odien v 't Reigershof O23.028 A. Meiresonne
2 Kamille vd Wachthoeve ZW23-004 J. Van Eck
3 Kato vh Alpinohof O23.003 S. Vandeputte
4 Mieke vh Heieinde A23.007 F. Raeymaekers
5 Rosie vd Remskeshoeve B23.048 G. Rems
6 Selena vd St. Rochus Hoeve B23.027 U. Smets
Rubriek 8: Geitlammeren
1 Maud vd Steenblookhoeve L23.015 M. Grosemans
2 Katja vd Wachthoeve ZW23-002 J. Van Eck
3 Katrien vh Alpinohof O23.001 S. Vandeputte
4 Mia vh Heieinde A23.005 F. Raeymaekers
5 Marie-Jo vd Lindenkant A23.014 P. Soontjens
6 Crullie v 't Kruisemhofke O23.035 J. VDBossche
Rubriek 9: Geitlammeren
1 RK Maura vd Steenblookhoeve L23.014 M. Grosemans
2 Tamara vd Vossenpoel L23.007 A. Billen
3 Fleur vd Veldhoeve ON23-068 E. Wesselink
4 Marie-Jeanne vd Lindenkant A23.013 P. Soontjens
5 Meetie vh Heieinde A23.004 F. Raeymaekers
Rubriek 10: Geitlammeren
1 K Mila vd Steenblookhoeve L23.016 M. Grosemans
2 Oona v 't Reigershof O23.023 A. Meiresonne
3 Fenna vd Veldhoeve ON23-065 E. Wesselink
4 Tanita vd Vossenpoel L23.005 A. Billen
5 Sophie vd St. Rochus Hoeve B23.024 U. Smets
Rubriek 11: Geitlammeren
1 Tiany vd Vossenpoel L23.004 A. Billen
2 Femke vd Veldhoeve ON23-066 E. Wesselink
3 Merel vd Steenblookhoeve L23.013 M. Grosemans
4 Mit vh Heieinde A23.001 F. Raeymaekers
5 Up To You Scott B23.033 G. Bosmans
Rubriek 12: Jeugdgeiten
1 DK Black Swan vd Dunberg B22.047 A. Coel
2 RK Nisje v 't Reigershof O22.015 A. Meiresonne
3 Lena vh Heieinde A22.018 F. Raeymaekers
4 Silke vd Vossenpoel L22.017 A. Billen
5 Luna vd Steenblookhoeve L22.009 M. Grosemans
Rubriek 13: Jeugdgeiten
1 Lana vh Heieinde A22.017 F. Raeymaekers
2 Saartje vd Vossenpoel L22.016 A. Billen
3 Too Much Scott B22.034 G. Bosmans
4 Lore vd Steenblookhoeve L22.008 M. Grosemans
5 Melissa vh Schipdonk O22.035 M. Vandervennet
6 Odilea vd Keppeblomme O22.025 D. Dumeez
Rubriek 14: Jeugdgeiten
1 Queenie vd Remskeshoeve B22.041 G. Rems
2 Nette v 't Reigershof O22.007 A. Meiresonne
3 Lotte vd Steenblookhoeve L22.004 M. Grosemans
4 Lara vd Steenblookhoeve L22.005 M. Grosemans
5 Odette 1 vd Keppeblomme O22.023 D. Dumeez
6 Jeanne vh Alpinohof O22.003 S. Vandeputte
7 Jill vd Wachthoeve WAR007 J. Van Eck
Rubriek 15: Jongere geiten
1 K Dina vd Veldhoeve OAP071 E. Wesselink
2 RK Rani vd Vossenpoel L21.020 A. Billen
3 Layla vd Elsenburg HAP038 A. Coel
4 Dejana vd Veldhoeve OAP076 E. Wesselink
5 Patsy vd St. Rochus Hoeve B21.050 U. Smets
6 Ivory vd Wachthoeve WAP048 J. Van Eck
7 Krista vh Heieinde A21.011 F. Raeymaekers
Rubriek 16: Jongere geiten
1 Ursula vh Hemelveld B21.014 D. Dumeez
2 Pixie vd Remskeshoeve B21.010 G. Rems
3 Rita vd Vossenpoel L21.019 A. Billen
4 Kitty vd Steenblookhoeve L21.001 M. Grosemans
5 Katrien vh Heieinde A21.005 F. Raeymaekers
6 Paulien vd St. Rochus Hoeve B21.049 U. Smets
Rubriek 17: Oudere geiten
1 K Lea vd Pijpjes NAO257 U. Smets
2 Jeanine vh Heieinde A20.009 F. Raeymaekers
3 Pompidou Scott B19.040 G. Bosmans
4 Linda v 't Reigershof O20.035 A. Meiresonne
5 Kira v 't Reigershof O19.015 A. Meiresonne
Rubriek 18: Oudere geiten
1 RK Kara v 't Reigershof O19.014 A. Meiresonne
2 Bonnie vd Kruisberg OAN175 E. Wesselink
3 Pipet Scott B19.038 G. Bosmans
4 Metta vd Remskeshoeve B18.037 G. Rems
5 Lena 2 vd Keppeblomme O19.033 D. Dumeez
Rubriek 19: Veteranengeiten
1 K Hallelujah vd Wolfhaag WAJ019 A. Meiresonne
2 RK Godin vd Elsenburg HAK089 A. Coel
Show LUBBEEK 18 juli 2023
Juryleden:Rick BOLMER en Johan L. SEYNAEVE
Klik HIER om naar de fotopagina te gaan.
Klik HIER om de catalogus met uitslagen te downloaden.
Klik HIER om naar de fotopagina te gaan.
Klik HIER om de catalogus met uitslagen te downloaden.
BOKLAMMEREN
1 Frakke van het Schipdonk O23.046 Vandervennet Maarten
2 Colin van 't Kruisemhofke O23.039 Van den Bossche Jonathan
3 Markies van het Heieinde A23.024 Raeymaekers Freddy
1 Thor van het Rooiveld A23.026 Mertens Chris
2 Nollie van het Schipdonk O23.044 Vandervennet Maarten
3 Mink van de Steenblookhoeve L23.020 Grosemans Marco
4 Matador 83 v.d. Kuzemer NN23-059 Vandeputte Steven
5 Mauro van de Lindenkant A23.018 Soontjens Paul
1 Messi van het Heieinde A23.009 Raeymaekers Freddy
2 Unar Scott B23.035 Bosmans Geert
3 Olaf van 't Reigershof O23.026 Wesselink E.
4 Miro van de Lindenkant A23.017 Soontjens Paul
1 K Thibeau van de Vossenpoel L23.001 Billen Alber
2 RK Mon van het Heieinde A23.003 Raeymaekers Freddy
3 Thorgan van de Vossenpoel L23.006 Wesselink E.
4 Scooby vd St. Rochus Hoeve B23.023 Smets Urban
JEUGDBOKKEN
1 DK Ombre van het Schipdonk O22.033 Raeymaekers Freddy
2 RK Lodewijk van het Heieinde A22.004 Raeymaekers Freddy
GEITLAMMEREN
1 Otteline van 't Reigershof O23.030 Meiresonne Adelin
2 Trientje van het Rooiveld A23.031 Mertens Chris
3 Franke van het Schipdonk O23.047 Vandervennet Maarten
4 Mira van het Heieinde A23.011 Raeymaekers Freddy
5 Celeste van de Dunberg B23.022 Coel Arnout
1 Tiara van het Rooiveld A23.030 Mertens Chris
2 Mona van het Heieinde A23.010 Raeymaekers Freddy
3 Mirthe van de Steenblookhoeve L23.018 Grosemans Marco
4 Fanna v.d. Veldhoeve ON23-076 Wesselink E.
5 Neeltje van het Schipdonk O23.045 Vandervennet Maarten
6 Tanja van de Vossenpoel L23.010 Billen Albert
1 Toke van het Rooiveld A23.028 Mertens Chris
2 Twiggy van de Vossenpoel L23.008 Billen Albert
3 Tika van het Rooiveld A23.029 Mertens Chris
4 Fanny v.d. Veldhoeve ON23-077 Wesselink E.
5 Melijne van het Schipdonk O23.042 Vandervennet Maarten
1 Floor v.d. Veldhoeve ON23-073 Wesselink E.
2 Kato van het Alpinohof O23.003 Vandeputte Steven
3 Stella van de St. Rochus Hoeve B23.032 Smets Urban
4 Marrit van de Lindenkant A23.016 Soontjens Paul
5 River van de Remskeshoeve B23.049 Rems Geert
1 Mieke van het Heieinde A23.007 Raeymaekers Freddy
2 Fianne v.d. Veldhoeve ON23-072 Wesselink E.
3 Charlotte van de Dunberg B23.018 Coel Arnout
4 Rosie van de Remskeshoeve B23.048 Rems Geert
5 Foske v.d. Veldhoeve ON23-074 Wesselink E.
1 Odien van 't Reigershof O23.028 Meiresonne Adelin
2 Maud van de Steenblookhoeve L23.015 Grosemans Marco
3 Marie-Jeanne van de Lindekant A23.013 Soontjens Paul
4 Fyenna v.d. Veldhoeve ON23-069 Wesselink E.
5 Clio van 't Kruisemhofke O23.034 Van den Bossche Jonathan
1 Femke v.d. Veldhoeve ON23-064 Wesselink E.
2 Tamara van de Vossenpoel L23.007 Billen Albert
3 Maura van de Steenblookhoeve L23.014 Grosemans Marco
4 Marie-Jo van de Lindekant A23.014 Soontjens Paul
5 Mia van het Heieinde A23.005 Raeymaekers Freddy
1 K Tiany van de Vossenpoel L23.004 Billen Albert
2 RK Fenna v.d. Veldhoeve ON23-065 Wesselink E.
3 Merel van de Steenblookhoeve L23.013 Grosemans Marco
4 Mila van de Steenblookhoeve L23.016 Grosemans Marco
5 Sophie van de St. Rochus Hoeve B23.024 Smets Urban
JEUGDGEITEN
1 Nimke van 't Reigershof O22.017 Meiresonne Adelin
2 Black Pearl van de Dunberg B22.079 Coel Arnout
3 Lana van het Heieinde A22.017 Raeymaekers Freddy
4 Nellie van het Schipdonk O22.039 Vandervennet Maarten
5 Silvie van de Vossenpoel L22.019 Van den Bossche Jonathan
1 K Nisje van 't Reigershof O22.015 Meiresonne Adelin
2 Fran van het Schipdonk O22.036 Vandervennet Maarten
3 Saartje van de Vossenpoel L22.016 Billen Albert
4 Lena van het Heieinde A22.018 Raeymaekers Freddy
5 Sylvie van het Rooiveld A22.023 Mertens Chris
1 RK Black Swan van de Dunberg B22.047 Coel Arnout
2 Too Much Scott B22.034 Bosmans Geert
3 Melissa van het Schipdonk O22.035 Vandervennet Maarten
4 Saskia van het Rooiveld A22.024 Mertens Chris
5 Linda 52 v.d. Kuzemer NAR065 Vandeputte Steven
1 Queenie van de Remskeshoeve B22.041 Rems Geert
2 Lotte van de Steenblookhoeve L22.004 Grosemans Marco
3 Nette van 't Reigershof O22.007 Meiresonne Adelin
4 Ellis v.d. Veldhoeve OAR118 Wesselink E.
5 Sunrise van het Rooiveld A22.019 Mertens Chris
JONGERE GEITEN
1 K Layla v.d. Elsenburg HAP038 Coel Arnout
2 Rani van de Vossenpoel L21.020 Billen Albert
3 Patsy van de St. Rochus Hoeve B21.050 Smets Urban
4 Dejana v.d. Veldhoeve OAP076 Van den Bossche Jonathan
1 Dina v.d. Veldhoeve OAP071 Wesselink E.
2 Pixie van de Remskeshoeve B21.010 Rems Geert
3 Paulien vd St. Rochus Hoeve B21.049 Smets Urban
4 Krista van het Heieinde A21.011 Raeymaekers Freddy
1 RK Dianne v.d. Veldhoeve OAP066 Wesselink E.
2 Maaike van 't Reigershof O21.010 Meiresonne Adelin
3 Dona v.d. Veldhoeve OAP069 Van den Bossche Jonathan
4 Katrien van het Heieinde A21.005 Raeymaekers Freddy
OUDERE GEITEN
1 RK Lea v.d. Pijpjes NAO257 Smets Urban
2 Jeaninne van het Heieinde A20.009 Raeymaekers Freddy
3 Pompidou Scott B19.040 Bosmans Geert
1 DK Kara van 't Reigershof O19.014 Meiresonne Adelin
2 Pipet Scott B19.038 Bosmans Geert
3 Jacky v.d. Elsenburg HAN033 Coel Arnout
4 Metta van de Remskeshoeve B18.037 Rems Geert
VETERANENGEITEN
1 K Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019 Meiresonne Adelin
2 RK Godin v.d. Elsenburg HAK089 Coel Arnout
1 Frakke van het Schipdonk O23.046 Vandervennet Maarten
2 Colin van 't Kruisemhofke O23.039 Van den Bossche Jonathan
3 Markies van het Heieinde A23.024 Raeymaekers Freddy
1 Thor van het Rooiveld A23.026 Mertens Chris
2 Nollie van het Schipdonk O23.044 Vandervennet Maarten
3 Mink van de Steenblookhoeve L23.020 Grosemans Marco
4 Matador 83 v.d. Kuzemer NN23-059 Vandeputte Steven
5 Mauro van de Lindenkant A23.018 Soontjens Paul
1 Messi van het Heieinde A23.009 Raeymaekers Freddy
2 Unar Scott B23.035 Bosmans Geert
3 Olaf van 't Reigershof O23.026 Wesselink E.
4 Miro van de Lindenkant A23.017 Soontjens Paul
1 K Thibeau van de Vossenpoel L23.001 Billen Alber
2 RK Mon van het Heieinde A23.003 Raeymaekers Freddy
3 Thorgan van de Vossenpoel L23.006 Wesselink E.
4 Scooby vd St. Rochus Hoeve B23.023 Smets Urban
JEUGDBOKKEN
1 DK Ombre van het Schipdonk O22.033 Raeymaekers Freddy
2 RK Lodewijk van het Heieinde A22.004 Raeymaekers Freddy
GEITLAMMEREN
1 Otteline van 't Reigershof O23.030 Meiresonne Adelin
2 Trientje van het Rooiveld A23.031 Mertens Chris
3 Franke van het Schipdonk O23.047 Vandervennet Maarten
4 Mira van het Heieinde A23.011 Raeymaekers Freddy
5 Celeste van de Dunberg B23.022 Coel Arnout
1 Tiara van het Rooiveld A23.030 Mertens Chris
2 Mona van het Heieinde A23.010 Raeymaekers Freddy
3 Mirthe van de Steenblookhoeve L23.018 Grosemans Marco
4 Fanna v.d. Veldhoeve ON23-076 Wesselink E.
5 Neeltje van het Schipdonk O23.045 Vandervennet Maarten
6 Tanja van de Vossenpoel L23.010 Billen Albert
1 Toke van het Rooiveld A23.028 Mertens Chris
2 Twiggy van de Vossenpoel L23.008 Billen Albert
3 Tika van het Rooiveld A23.029 Mertens Chris
4 Fanny v.d. Veldhoeve ON23-077 Wesselink E.
5 Melijne van het Schipdonk O23.042 Vandervennet Maarten
1 Floor v.d. Veldhoeve ON23-073 Wesselink E.
2 Kato van het Alpinohof O23.003 Vandeputte Steven
3 Stella van de St. Rochus Hoeve B23.032 Smets Urban
4 Marrit van de Lindenkant A23.016 Soontjens Paul
5 River van de Remskeshoeve B23.049 Rems Geert
1 Mieke van het Heieinde A23.007 Raeymaekers Freddy
2 Fianne v.d. Veldhoeve ON23-072 Wesselink E.
3 Charlotte van de Dunberg B23.018 Coel Arnout
4 Rosie van de Remskeshoeve B23.048 Rems Geert
5 Foske v.d. Veldhoeve ON23-074 Wesselink E.
1 Odien van 't Reigershof O23.028 Meiresonne Adelin
2 Maud van de Steenblookhoeve L23.015 Grosemans Marco
3 Marie-Jeanne van de Lindekant A23.013 Soontjens Paul
4 Fyenna v.d. Veldhoeve ON23-069 Wesselink E.
5 Clio van 't Kruisemhofke O23.034 Van den Bossche Jonathan
1 Femke v.d. Veldhoeve ON23-064 Wesselink E.
2 Tamara van de Vossenpoel L23.007 Billen Albert
3 Maura van de Steenblookhoeve L23.014 Grosemans Marco
4 Marie-Jo van de Lindekant A23.014 Soontjens Paul
5 Mia van het Heieinde A23.005 Raeymaekers Freddy
1 K Tiany van de Vossenpoel L23.004 Billen Albert
2 RK Fenna v.d. Veldhoeve ON23-065 Wesselink E.
3 Merel van de Steenblookhoeve L23.013 Grosemans Marco
4 Mila van de Steenblookhoeve L23.016 Grosemans Marco
5 Sophie van de St. Rochus Hoeve B23.024 Smets Urban
JEUGDGEITEN
1 Nimke van 't Reigershof O22.017 Meiresonne Adelin
2 Black Pearl van de Dunberg B22.079 Coel Arnout
3 Lana van het Heieinde A22.017 Raeymaekers Freddy
4 Nellie van het Schipdonk O22.039 Vandervennet Maarten
5 Silvie van de Vossenpoel L22.019 Van den Bossche Jonathan
1 K Nisje van 't Reigershof O22.015 Meiresonne Adelin
2 Fran van het Schipdonk O22.036 Vandervennet Maarten
3 Saartje van de Vossenpoel L22.016 Billen Albert
4 Lena van het Heieinde A22.018 Raeymaekers Freddy
5 Sylvie van het Rooiveld A22.023 Mertens Chris
1 RK Black Swan van de Dunberg B22.047 Coel Arnout
2 Too Much Scott B22.034 Bosmans Geert
3 Melissa van het Schipdonk O22.035 Vandervennet Maarten
4 Saskia van het Rooiveld A22.024 Mertens Chris
5 Linda 52 v.d. Kuzemer NAR065 Vandeputte Steven
1 Queenie van de Remskeshoeve B22.041 Rems Geert
2 Lotte van de Steenblookhoeve L22.004 Grosemans Marco
3 Nette van 't Reigershof O22.007 Meiresonne Adelin
4 Ellis v.d. Veldhoeve OAR118 Wesselink E.
5 Sunrise van het Rooiveld A22.019 Mertens Chris
JONGERE GEITEN
1 K Layla v.d. Elsenburg HAP038 Coel Arnout
2 Rani van de Vossenpoel L21.020 Billen Albert
3 Patsy van de St. Rochus Hoeve B21.050 Smets Urban
4 Dejana v.d. Veldhoeve OAP076 Van den Bossche Jonathan
1 Dina v.d. Veldhoeve OAP071 Wesselink E.
2 Pixie van de Remskeshoeve B21.010 Rems Geert
3 Paulien vd St. Rochus Hoeve B21.049 Smets Urban
4 Krista van het Heieinde A21.011 Raeymaekers Freddy
1 RK Dianne v.d. Veldhoeve OAP066 Wesselink E.
2 Maaike van 't Reigershof O21.010 Meiresonne Adelin
3 Dona v.d. Veldhoeve OAP069 Van den Bossche Jonathan
4 Katrien van het Heieinde A21.005 Raeymaekers Freddy
OUDERE GEITEN
1 RK Lea v.d. Pijpjes NAO257 Smets Urban
2 Jeaninne van het Heieinde A20.009 Raeymaekers Freddy
3 Pompidou Scott B19.040 Bosmans Geert
1 DK Kara van 't Reigershof O19.014 Meiresonne Adelin
2 Pipet Scott B19.038 Bosmans Geert
3 Jacky v.d. Elsenburg HAN033 Coel Arnout
4 Metta van de Remskeshoeve B18.037 Rems Geert
VETERANENGEITEN
1 K Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019 Meiresonne Adelin
2 RK Godin v.d. Elsenburg HAK089 Coel Arnout
Belgische Nationale Jesseren 08 juli 2023
KLIK HIER om de foto's van de kampioenen te bekijken.
KLIK HIER om de catalogus met volledige uitslagen te downloaden
KLIK HIER om het verslag van Freddy Raeymaekers te lezen!
Keurmeesters: E. J. Regelink en H. Wiersma
KLIK HIER om de catalogus met volledige uitslagen te downloaden
KLIK HIER om het verslag van Freddy Raeymaekers te lezen!
Keurmeesters: E. J. Regelink en H. Wiersma
Boklammeren:
DAGK.: Thibeau vd Vossenpoel L23.001 v:Lodewijk vh Heieinde m:Neeltje vd Vossenpoel fe:A. Billen, Wellen RK: Unar Scott B23.035 v:Joost vh Averheino m:Pipet Scot fe:G. Bosmans, Tildonk Jeugdbokken: K.: Ombre vh Schipdonk O22.033 v:Imre vh Averheino m:Orelie vd Vossenpoel f:M. Vandervennet, Deinze e:F. Raeymaekers, Laakdal RK.: Topolino FL 1 vh Turkeyenhof WAR001 v:Ustinov vh Hemelveld m:Melissa 100 vh Turkeyenhof f:L. Dumortier, Gavere e:F. Raeymaekers, Laakdal Jongste geitlammeren: K.: Trientje vh Rooiveld A23.031 v:Ombre vh Schipdonk m:Sylvie vh Rooiveld fe:C. Mertens, Westerlo RK.: Mirthe vd Steenblookhoeve L23.018 v:Eros vd Veldhoeve m:Lotte vd Steenblookhoeve fe:M. Grosemans, Diepenbeek Oudste geitlammeren: K.: Mila vd Steenblookhoeve L23.016 v:Lodewijk vh Heieinde m:Olivia vd Vossenpoel fe:M. Grosemans, Diepenbeek RK.: Merel vd Steenblookhoeve L23.013 v:Lodewijk vd Heieinde m:Kitty vd Steenblookhoeve fe:M. Grosemans, Diepenbeek |
Jeugdgeiten:
DAGK.: Nisje v 't Reigershof O22.015 v:Nico vd Wolfhaag m:Lieke v 't Reigershof fe:A. Meiresonne, Evergem RK.: Saartje vd Vossenpoel L22.016 v:Navigator 29 vh Groene Weitje m:Odetje vd Vossenpoel fe:A. Billen, Wellen Jongere geiten: K.: Pixie vd Remskeshoeve B21.010 v:Bastiaan vd Veldhoeve m:Nette vd Remskeshoeve fe:G. Rems, Tielt-Winge RK.: Dianne vd Veldhoeve OAP066 v:Lisandro vd Wolfhaag m:Annemoon vd Veldhoeve fe:E. Wesselink, Heelweg Oudere geiten: K.: Lea vd Pijpjes NAO257 v:Levie vd Wolfhaag m:Kea vd Pijpjes f:S.H. Dekker, De Knipe e:U. Smets, Binkom RK.: Kara v 't Reigershof O19.014 v:Agador 55 vd Bokkerijdersburcht m:Jade v 't Reigershof fe:A. Meiresonne, Evergem Veteranengeiten: K.: Hallelujah vd Wolfhaag WAJ019 v:Casa Rosa's Grandeur vd Elsenburg m:Francis vd Wolfhaag f:E. Vaessen, Bingelrade e:A. Meiresonne, Evergem RK.: Godin vd Elsenburg HAK089 v:Carl v Meerna m:Claire vd Elsenburg f:M. Groot, Andijk e:A. Coel, Lubbeek |
Show WAASMUNSTER 19 augustus 2023
Juryleden: Luc Dumortier en Dimitri Meiresonne
Klik HIER om naar de fotoreportage te gaan.
Klik HIER om de catalogus met uitslagen te downloaden
Klik HIER om naar de fotoreportage te gaan.
Klik HIER om de catalogus met uitslagen te downloaden
kAMPIOEN BOKLAMMEREN EN DAGKAMPIOEN:
Thibeau van de Vossenpoel 06-jan-23 BRUINL 23.001 v. Lodewijk van het Heieinde A22.004 m. Neeltje van de VossenpoelL18.014 fe. Billen Albert, Russeltstraat 15, WELLEN RESERVE KAMPIOEN BOKLAMMEREN: Unar Scott 09-jan-23 BRUIN B23.035 v. Joost v.h. Averheino OAP195 m.Pipet Scot tB19.038 fe. Bosmans Geert, Voetemstraat 22, TILDONK KAMPIOEN JEUGDBOK: Ombre van het Schipdonk 28-jan-22 BRUIN O22.033 v. Imre v.h. Averheino OAO303 m. Orélie van de Vossenpoel L19.009 f. Vandervennet Maarten, Schipdonkstraat 8, DEINZE e. Raeymaekers Freddy, Grote Steenweg 4, VEERLE-LAAKDAL RESERVEKAMPIOEN JEUGDBOK: Eros van de Veldhoeve 05-jan-22 ZWART OAR116 v. Anne's Grandeur v.d. Elsenburg HAO017 m. Dianne v.d. Veldhoeve OAP066 f. Wesselink E., Zelhemseweg 65, HEELWEG e. Raeymaekers Freddy, Grote Steenweg 4, VEERLE-LAAKDAL KAMPIOEN GEITLAM: Otteline van 't Reigershof 18-feb-23 ZWART STIPPEL O23.030 v. BZN 104 v.d. Marpôlle NAP063 m. Nisje van 't Reigershof O22.015 fe. Meiresonne Adelin, Veldhoek 4, SLEIDINGE RESERVEKAMPIOEN GEITLAM: Kato van het Alpinohof 30-jan-23 BRUIN O23.003 v. Pascal v.d. Optimist NAP168 m. Lissa 118 v.h. Turkeyenhof WAP003 fe. Vandeputte Steven, Kokereelstraat 4, KLUISBERGEN KAMPIOEN JEUGDGEIT EN DAGKAMPIOEN: Saartje van de Vossenpoel 05-feb-22 BRUIN L22.016 v. Navigator 29 v.h. Groene Weitje WAN091 m. Odetje van de VossenpoelL19.022 fe. Billen Albert, Russeltstraat 15, WELLEN RESERVEKAMPIOEN JEUGDGEIT: Nisje van 't Reigershof 04-feb-22 ZWART STIPPEL O22.015 v. Nico v.d. Wolfhaag WAP019 m. Lieke van 't Reigershof O20.030 fe. Meiresonne Adelin, Veldhoek 4, SLEIDINGE |
KAMPIOEN JONGERE GEIT:
Katrien van het Heieinde 18-jan-21 ZWART A21.005 v. Jhonny van het Heieinde A20.004 m. Primadonna van het Hemelveld B16.015 fe. Raeymaekers Freddy, Grote Steenweg 4, VEERLE-LAAKDAL RESERVEKAMPIOEN JONGERE GEIT: Marjolein van 't Reigershof 04-jan-21 ZWART O21.008 v. Gitta's Grandeur v.d. Elsenburg HAN028 m. Model 16 van het Abdijbos O17.026 fe. Meiresonne Adelin, Veldhoek 4, SLEIDINGE KAMPIOEN OUDERE GEIT: Kara van 't Reigershof 25-jan-19 ZWART STIPPEL O19.014 v. Agador 55 v.d. Bokkkerijdersburcht OAK275 m. Jade van 't Reigershof O18.009 fe. Meiresonne Adelin, Veldhoek 4, SLEIDINGE RESERVEKAMPIOEN OUDERE GEIT: Pipet Scott 16-feb-19 BRUIN B19.038 v. Carl van Meerna HAJ144 m. Nairobi Scott B17.037 fe. Bosmans Geert, Voetemstraat 22, TILDONK KAMPIOEN VETERANENGEIT: Hallelujah v.d. Wolfhaag 09-feb-15 ZWART WAJ019 v. Casa Rosa's Grandeur v.d. Elsenburg HAG006 m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015 f. Vaessen E., Hillensbergerweg 4, BINGELRADE e. Meiresonne Adelin, Veldhoek 4, SLEIDINGE |
NFD Bokkennationale 12 augustus 2023
Een selectie van 43 bokken verscheen op de Nederlandse nationale bokkenwedstrijd.
Klik HIER om de catalogus met uitslagen te downloaden.
Klik HIER om de foto's van de dieren per rubriek in geplaatste orde te bekijken.
Beide items zijn interessante documentatie bij de start van het dekseizoen!
Klik HIER om de catalogus met uitslagen te downloaden.
Klik HIER om de foto's van de dieren per rubriek in geplaatste orde te bekijken.
Beide items zijn interessante documentatie bij de start van het dekseizoen!
Kampioen Jongste Boklam
Matador 86 v.d. Kuzemer NN23-100
F.: Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP
E.: Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP
Reserve Kampioen Jongste Boklam
Perfect Dancer v.h. Grensdörpke ON23-087
F.: J.G.G. Buiting, DE HEURNE
E.: A. Blokzijl, GEESBRUG
Kampioen Oudste Boklam en Dagkampioen Boklammeren
Edze v.d. Lits NN23-025
F.: D.J. Veenstra, ROTTEVALLED.
E.: J. Veenstra, ROTTEVALLE
Reserve Kampioen Oudste Boklam
Unar Scott B23035
F.: G. Bosmans, TILDONK BELGIE
E.: G. Bosmans, TILDONK BELGIE
Kampioen Jeugbok
Goofy v.d. Cronenburg HAR007
F.: B. Groentjes, CASTRICUM
E.: A. Asbroek, BECKUM
Reserve Kampioen Jeugdbok
Krekt op 'etiid v.d. Minorgast NAR241
F.: D. Notebomer, LUTJEGAST
E.: S. Veen, v.d., JISTRUM
Kampioen Jongere/Oudere Bok en Dagkampioen Bok
BZN 105 v.d. Marpôlle KEUR NAP052
F.: S. Veen, v.d., JISTRUM
E.: A. Asbroek, BECKUM
Reserve Kampioen Jongere / Oudere Bok
Imre v.h. Averheino OAO303
F.: FAM. Bruggink, HAARLE
E.: GEBR. Bolmer, DEN HAM
Matador 86 v.d. Kuzemer NN23-100
F.: Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP
E.: Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP
Reserve Kampioen Jongste Boklam
Perfect Dancer v.h. Grensdörpke ON23-087
F.: J.G.G. Buiting, DE HEURNE
E.: A. Blokzijl, GEESBRUG
Kampioen Oudste Boklam en Dagkampioen Boklammeren
Edze v.d. Lits NN23-025
F.: D.J. Veenstra, ROTTEVALLED.
E.: J. Veenstra, ROTTEVALLE
Reserve Kampioen Oudste Boklam
Unar Scott B23035
F.: G. Bosmans, TILDONK BELGIE
E.: G. Bosmans, TILDONK BELGIE
Kampioen Jeugbok
Goofy v.d. Cronenburg HAR007
F.: B. Groentjes, CASTRICUM
E.: A. Asbroek, BECKUM
Reserve Kampioen Jeugdbok
Krekt op 'etiid v.d. Minorgast NAR241
F.: D. Notebomer, LUTJEGAST
E.: S. Veen, v.d., JISTRUM
Kampioen Jongere/Oudere Bok en Dagkampioen Bok
BZN 105 v.d. Marpôlle KEUR NAP052
F.: S. Veen, v.d., JISTRUM
E.: A. Asbroek, BECKUM
Reserve Kampioen Jongere / Oudere Bok
Imre v.h. Averheino OAO303
F.: FAM. Bruggink, HAARLE
E.: GEBR. Bolmer, DEN HAM
NFD Geitennationale 02 september 2023
Met 159 ingeschreven dieren was dit een mooie show!
Juryleden waren Johan VAN GINKEL en Hans RUISCH.
Wij publiceren alvast de catalogus met de uitslagen erin! KLIK HIER om deze te downloaden!
Klik HIER om de fotopagina te bezoeken.
Juryleden waren Johan VAN GINKEL en Hans RUISCH.
Wij publiceren alvast de catalogus met de uitslagen erin! KLIK HIER om deze te downloaden!
Klik HIER om de fotopagina te bezoeken.
Klik hier om te bewerken.
CLUBKAMPIOENSCHAP 2023
Klik hier om de volledige uitslag te downloaden (PDF bestand)
Klik HIER om naar de fotopagina te gaan.
Klik HIER om naar de fotopagina te gaan.
DE KAMPIOENEN EN RESERVEKAMPIOENEN:
Boklammeren:
Thibeau van de Vossenpoel (28 p.) Albert Billen
Unar Scott (19 p.) Geert Bosmans
Jeugdbokken:
Ombre van het Schipdonk (26 p.) F. Raeymaekers
Lodewijk van het Heieinde (14 p.) F. Raeymaekers
Geitlammeren:
Mila van de Steenblookhoeve (20 p.) M. Grosemans
Tiany vcan de Vossenpoel (20 p.) A. Billen
Otteline van het Reigershof (20 p.) A. Meiresonne
Jeugdgeiten:
Nisje van 't Reigershof (25 p.) A. Meiresonne
Black Swan van de Dunberg (22 p.) A. Coel
Saartje van de Vossenpoel (22 p.) A. Billen
Jongere geiten:
Pixie van de Remkeshoeve (18 p.) Geert Rems
Layla van de Elsenburg (17 p.) A. Coel
Oudere geiten:
Kara van 't Reigershof (25 p.) A. Meiresonne
Lea van de Pijpjes (23 p.) U. Smets
Veteranengeiten:
Hallellujah van de Wolfhaag (24 p.) A. Meiresonne
Godin van de Elsenburg (21 p.) A. Coel
Boklammeren:
Thibeau van de Vossenpoel (28 p.) Albert Billen
Unar Scott (19 p.) Geert Bosmans
Jeugdbokken:
Ombre van het Schipdonk (26 p.) F. Raeymaekers
Lodewijk van het Heieinde (14 p.) F. Raeymaekers
Geitlammeren:
Mila van de Steenblookhoeve (20 p.) M. Grosemans
Tiany vcan de Vossenpoel (20 p.) A. Billen
Otteline van het Reigershof (20 p.) A. Meiresonne
Jeugdgeiten:
Nisje van 't Reigershof (25 p.) A. Meiresonne
Black Swan van de Dunberg (22 p.) A. Coel
Saartje van de Vossenpoel (22 p.) A. Billen
Jongere geiten:
Pixie van de Remkeshoeve (18 p.) Geert Rems
Layla van de Elsenburg (17 p.) A. Coel
Oudere geiten:
Kara van 't Reigershof (25 p.) A. Meiresonne
Lea van de Pijpjes (23 p.) U. Smets
Veteranengeiten:
Hallellujah van de Wolfhaag (24 p.) A. Meiresonne
Godin van de Elsenburg (21 p.) A. Coel